Samsung Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAdıyaman Samsung Servis ; olarak siz değerli Samsung marka bilgisayar kullanıcıları için kaliteli ve garantili teknik servis çözümleri sunmaktayız. Adıyaman Samsung servisi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz yazılım ve donanım alanındaki hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

İşletim sistemi temizliği hizmeti: Bilgisayarlarınızda kurulu olan işletim sistemlerinin markası ne olursa olsun zaman içerisinde hantallaşmaları kaçınılmazdır. Bu bağlamda işletim sistemlerinin periyodik olarak eski ve artık dosyalardan temizlenmeleri gerekmektedir. Bu hantallaşmanın nedeni bilgisayarlara yüklenip kaldırılan programların bıraktığı dosya artıklarıdır. Bu artıklar temizlendikten sonra işletim sisteminiz kurulduğu ilk günkü hızına kavuşacaktır.

Format atma: Gerekli durumlarda bilgisayarınızdaki işletim sistemi silinerek yerine yenisinin yüklenmesi işlemidir. Bu işleme genellikle ağır virüs bulaşmış bilgisayarlarda başvurulur. Adıyaman Samsung servis hattımızı arayarak hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..