Samsung Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünSamsung laptop Servisi sorun yaşadığınız her anda 7/24 müşteri hizmetleri kanalıyla irtibat kurarak laptopunuzdaki sorununuzu giremeye yardımcı olmaktadır. Yetişkinler online çalışma süreci ile birlikte bilgisayarlarla daha çok vakit geçirmektedir. Anneler ve özellikle ev hanımları da evleri için alışveriş işlemlerini bilgisayarlar üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte e-ticaret platformlarına olan yönelimde artmış ve bireyler her alandaki alışverişlerini bilgisayarlar ile yapmaya başlamıştır. Bilgisayarlar ile etkinlik yapmak kültür sanat faaliyetlerine de yansımıştır.

Dijital çağda hız

Birçok tiyatro konser hatta müze gezisi dahi online olarak bilgisayarlar üzerinden yapılabilmektedir. 7’den 70’e tüm aile fertleri için kullanılıyor olan bilgisayarlarında elbette bir kullanım ömrü bulunur. Dolayısıyla kullanım şartlarına ve kullanım ömrüne göre bilgisayarlar arızalanıp bozulabilir.

Samsung servis Türkiye hızlı kaliteli ve dakiktir

Samsung servis Türkiye ülkemizde faaliyet yürütürken hem hızlı hem dakik hem de kaliteli bir hizmet sunmaya gayret gösterir. Bilgisayarların hızlı tamir edilmesinin önemi ile dakika hareket eder. Samsung servis Türkiye Samsung laptop servisi başta olmak üzere birçok iş ve işlemi başarıyla gerçekleştirir. Öte yandan bilgisayarların kullanım şartları ve kullanım ömrüne göre küçük ya da büyük olsun bütün sıkıntıları herhangi başka bir aksaklığa neden olmadan gerçekleştirir.

 

Samsung servis merkezi profesyonel bir ekiple çalışır

Samsung servis Türkiye bünyesinde profesyonel bir ekibi barındırmaktadır ve bu anlamda müşterilerine de profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu yüzden ülkemizde Samsung servisi deyince ilk akla gelen kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Kuruluş Tamir bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra dünyanın lider kuruluşlarından en kaliteli yedek parçaları uygun fiyatlara temin eder. Bu anlamda bakım onarım değil yedek parça satışını da gerçekleştirirken müşterilerine kaliteli ve üst düzey bir hizmet sunmaya gayret gösterir.

Dijital platformların ve internetin öneminin farkında olan kuruluş son derece etkin ve verimli bir web sitesine de hayata geçirmiştir. Bu web sitesi üzerinden yapmış olduğu hizmetleri paylaşmış ve müşterilerine destek sağlamıştır. Firma 7 gün 24 saat hizmet veren WhatsApp iletişim hattı ile müşterilerinden gelen görüş öneri destek temenni veya sorunları gidermek için her zaman hazır ve nazır olarak çalışır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..