Samsung Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@samsungservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünEtiler Samsung Servis ; Kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimizin bütün bilgisayar sorunlarını Etiler Samsung servisi olarak en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. Teknolojik gelişmeler ışığında bilgisayarınızı yenilemek ya da bilgisayarınızla ilgili karşılaşabileceğiniz bütün sorunlarınıza firmamız çözüm sunmaktadır.

Etiler Samsung servisleri arasında gerek iş kapasitesi gerekse müşteri memnuniyeti açısından en çok tercih edilen firma olma özelliğine sahibiz. İster firmamızı ziyaret edin isterseniz bizlere ulaşıp evinizde bilgisayarınızı alalım. Bilgisayarınıza dair yapılan bütün değişimlerde parça garantili olarak çalışmaktayız.

Bu sayede tamirat sonrası herhangi bir sorun yaşayan müşterimizin bilgisayarı garanti kapsamında işlem görecektir. Etiler Samsung servis olarak yaptığımız bütün işler firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede hiçbir müşterimiz mağdur edilmemektedir. Hızlı, güvenilir ve kesinlikle çözüm odaklı bir firma ile çalışmak istiyorsanız sizleri de firmamıza en kısa sürede beklemekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Samsung WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..