Samsung Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAtaköy Samsung Servis ; Eğer Samsung markalı bir bilgisayar kullanıyorsanız aynı zamanda Samsung’in yaygın teknik servis ağından da faydalanıyorsunuz demektir.

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak teknik servis hizmetleri de gelişme göstermiş ve teknolojinin sağladığı kolaylıklardan faydalanmaya başlamıştır. Bu hizmetlere ayak uyduramayan teknik servis firmaları ise maalesef müşteri kaybetmişlerdir.

Ataköy Samsung servisleri olarak siz müşterilerimize teknolojik gelişmelerin getirdiği kolaylıkları kullanarak kaliteli ve hızlı teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ataköy Samsung servis olarak diğer servislerden farklı olarak sizlere teknik servis hizmetini ayağınıza getirecek uygulamalar yapmaktayız.

Bu uygulamalardan en çok tercih edileni uzaktan bağlantı ile teknik servis hizmetidir. Yazılım konusundaki bilgisayar onarımlarınızı internet bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanmak suretiyle bilgisayarınızı servisimize getirmenize gerek kalmadan çözümlemekteyiz. Bu hizmetimizden faydalanmak için Ataköy Samsung servisi iletişim hattımızı aramanız yeterlidir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..