Samsung Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@samsungservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünAtaköy Samsung Servis ; Eğer Samsung markalı bir bilgisayar kullanıyorsanız aynı zamanda Samsung’in yaygın teknik servis ağından da faydalanıyorsunuz demektir.

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak teknik servis hizmetleri de gelişme göstermiş ve teknolojinin sağladığı kolaylıklardan faydalanmaya başlamıştır. Bu hizmetlere ayak uyduramayan teknik servis firmaları ise maalesef müşteri kaybetmişlerdir.

Ataköy Samsung servisleri olarak siz müşterilerimize teknolojik gelişmelerin getirdiği kolaylıkları kullanarak kaliteli ve hızlı teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ataköy Samsung servis olarak diğer servislerden farklı olarak sizlere teknik servis hizmetini ayağınıza getirecek uygulamalar yapmaktayız.

Bu uygulamalardan en çok tercih edileni uzaktan bağlantı ile teknik servis hizmetidir. Yazılım konusundaki bilgisayar onarımlarınızı internet bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanmak suretiyle bilgisayarınızı servisimize getirmenize gerek kalmadan çözümlemekteyiz. Bu hizmetimizden faydalanmak için Ataköy Samsung servisi iletişim hattımızı aramanız yeterlidir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Samsung WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..