Samsung Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@samsungservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünSuadiye Samsung Servis ; Bilgisayar bakım ve onarım işlemleri için pek çok firma kaliteli hizmet verdiğini belirterek faaliyet göstermektedir. Ancak bu firmaların çoğunda yan sanayi olarak tabir edilen kalitesiz bilgisayar yedek parçaları ile çıkma olarak tabir edilen ve kullanılmayan bilgisayarlardan sökülmüş ikinci el bilgisayar yedek parçaları kullanılmaktadır.

Merdiven altı olarak tabir ettiğimiz bu servislerde yapılan bakım ve onarım işlemlerinin garantisi siz servisin kapısından dışarı çıkana kadardır. Sonrasında yaşanacak arızalarla ilgili olarak servis size çözüm konusunda yardımcı olmayacaktır.

Suadiye samsung servisleri olarak bilgisayar yedek parça değişimi gerektiren onarım işlemlerinde orijinal ve kaliteli yedek parçalar kullanmaktayız. Suadiye Samsung servis merkezinde yapılan bilgisayar yedek parça değişimleri 6 ay parça garantili olarak yapılmaktadır. Yani servisimizde onarımızı yaptırdığınız bilgisayarınız kullanıcı hatası dışında değiştirilen parçadan tekrar arıza verirse cihazınızın ikinci kez onarımı Suadiye Samsung servisi olarak tarafımızca ücretsiz olarak yapılacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Samsung WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..